Uczestnicy doświadczenia

ks. Przemysław Tyblewski

Kapłan Archidiecezji Poznańskiej (wyświęcony w 2004 roku). Posługiwał w parafii w Czempiniu oraz Poznaniu (Matki Bożej Pocieszenia na Podolanach i św. Stanisława Kostki na Winiarach). Obecnie prefekt Arcybiskupiego Seminarium Duchownego w Poznaniu.Tadeusz Baranowski

Jestem klerykiem Arcybiskupiego Seminarium Duchownego – aktualnie ukończyłem drugi rok formacji i studiów na Wydziale Teologicznym WT UAM. Lubię gotować, czytać a nade wszystko moją pasją jest muzyka klasyczna i filmowa.Mam nadzieję, że w Ziemi Świętej odnajdę Jezusa jeszcze raz, być może gdzieś w zacienionej uliczce Świętego Miasta.

 Jarosław Czyżewski

Kleryk po IV roku Arcybiskupiego Seminarium Duchownego w Poznaniu i po IV roku teologii na WT UAM. Absolwent politologii na UAM. Interesuje się życiem Kościoła, problemami globalnymi, ochroną praw dzieci. Uczestnik doświadczenia misyjnego AKM „Jerozolima 2010” i doświadczenia misyjnego Kleryckiego Koła Misyjnego „Ukraina 2011”.

 

 

Katarzyna Mich

Studentka archeologii orientalnej i antycznej i teologii. Przyszła archeolożka i teolożka. Interesuje się archeologią Nubii chrześcijańskiej i Palestyny, liturgią wczesnochrześcijańską i biblistyką. Uczestniczka doświadczenia misyjnego "Jerozolima 2011".

Uwielbia fotografię, podróże i pustynię.
Autorka bloga:
http://odkrywajctajemniceprzeszoci.blogspot.com

 

 

 

 

 Jana Łozowik

-->
Studentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, po III roku studiów europejskich.
Uwielbia odkrywać coś nowego, podróżować i uśmiechać się.
Charakterystyczne jest to, że .... cały czas nadaję i rzadko milczy :) 

 

 

Łukasz Łukasik


Kleryk po II roku Arcybiskupiego Seminarium Duchownego w Poznaniu i po II roku teologii na WT UAM.

Maria Łukomska

Studentka po V roku grafiki warsztatowej na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu. Oprócz drukowania, lubi podróżować a podróżując – coraz bardziej odkrywa piękno Polski. Z AKMem związana od całkiem niedawna, do Jerozolimy jedzie po raz pierwszy. Niezwykłe jest dla niej to, że będzie mogła pracować w Świętej Ziemi.

 

 

 

Agnieszka Orłowska

Najtrudniej jest pisać o sobie:) Jestem tegoroczna absolwentką Uniwersytetu Medycznego czyli takim prawie lekarzem. Interesuje się misjami, muzyką. Kocham czytać zwłaszcza książki o tematyce fantasy. Nie lubię brukselki i kłótni. Moje ukochane miejsce na ziemi to Taize we Francji gdzie jeżdżę prawie co roku.

 

 

 

 

 

 

Iwona Puchta

Świeżo upieczona (od 26 czerwca:) absolwentka komunikacji społecznej na WNS UAM, uczestniczka doświadczenia misyjnego „Jerozolima 2011”. Interesuje się psychologią, synergologią, filmem, muzyką i podróżami.


Aleksandra Szuba-Jabłońska

Studentka II roku edukacji elementarnej i języka angielskiego; interesuje się wszystkim co nie wymaga systematyczności; do AKM'u trafiła około roku temu.


 Brak komentarzy:

Prześlij komentarz